iserer-logo2[superbutton href=”#sertifika”]Hemen Eğitimini Seç ve Sertifikanı Talep Et[/superbutton]

 

ISERER olarak ücretsiz eğitimlerimizin sayısını artırmak için çok çalışıyoruz. Sizlerin de kişisel gelişim süreçlerinize katkı sağlamak için bir çok yatırım yaptığınızın farkındayız. ISERER olarak sizlere sunduğumuz her hizmette kalite ve uluslararası standartları sağlama konusunda biz de bir çok çalışma yürütmekteyiz.

Sizler de harcadığınız emeğin karşılığını göstermek adına kurumsal belgeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlar oluyor. Bizler de bu nedenle bizden sertifika alıp alamayacağınızı soran sorulara istinaden, sizlere yardımcı olmak için; ekip arkadaşlarımızla yürüttüğümüz çalışmalar sonucu, bu kursu tamamlayan arkadaşlarımıza arzu etmeleri halinde harcını yatırmaları karşılığında kurumsal bir belge verilebileceği kararını aldık. Sizlere 1 Adet Global İngilizce Sertifika ve 1 Adet Türkçe Katılım Belgesi ve 1 adet Certificational Transkripti (İngilizce ) olmak üzere 3 adet ayrı belge gönderilecektir.

Önemli Not: Sertifika talep eden herkese haftalık eğitimlerin tamamı, beklemeksizin hemen gönderilecektir.

Tekrar hatırlatalım ki; eğitimlerimiz tamamen ücretsizdir. Sertifika alma zorunluluğu yoktur.  ücretlerine KDV ve tüm vergiler dahildir. Kargo Bedeli Dahil Değildir!

Sertifikamı Nasıl Alacağım?

Sertifikasını almak istediğiniz eğitimi eğitimlerimiz sayfasından seçip altında yer alan sertifika telebi linkini tıklayarak ya da alt taraftaki sertifika satın alma linkleriyle güvenilir e-ticaret sisteminden Peşin Fiyatına 12 taksitle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme çok kolay ve güvenilirdir. (Ödeme altyapısı Payu ile güçlendirilmiştir)

Sertifika Harçları Ne Kadar?

Harç Ücretleri Kargo ücreti ve KDV Dahil 49 TL‘dir.

Sertifika Örneklerini Görebilir Miyim?

iserer-sertifika-turkce sertifikayan

Ödememi Nasıl Yapacağım?

Ödemelerinizi güvenilir Gelişim Market üzerinden yapabilirsiniz. Ödeme yaparken zorlanırsanız aşağıdaki linkteki yardım videosunu izleyebilirsiniz.

[superbuttoninline color=”red” href=”http://www.iserer.com/odeme-sayfasi-yardim”]Ödeme Yardım Videosu[/superbuttoninline]

[c-gammaslogan]

Sertifika talep etmek istediğiniz eğitimi ya da paketi seçiniz…

[c-omega]

EĞİTİMLERİ & SERTİFİKALARINI TEK TEK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KAMPANYALAR İÇİN TIKLATINIZ